Kurtköy Beyaz Eşya Servisi

23-10-2021 17:20    294

Kurtköy Beyaz Eşya Teknik Servisi, 2010 yılından itibaren İstanbul Anadolu yakası Pendik ilçesindeki Kurtköy Mahallesi’nde Umur Arslan tarafından kurulmuştur. Beyaz eşya teknik servis sektörü içerisinde sürekli mesleki bilgilerimizi geliştirerek siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Kurtköy Tamir ailesi olarak amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Kurtköy Tamir, yenilikçi, dürüst, kaliteden taviz vermeyen, doğru zamanda doğru işler yapmayı ilke edinmiştir. Kurtköy Tamir, profesyonel ekibi ve kaliteli orijinal parçaları ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Kurtköy Tamir, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmet kalitesini ve servis hizmetini sürekli geliştirmektedir. Kurtköy Beyaz Eşya Tamiri talebinizi profesyonel servis ağımız ile çözüme kavuşturuyoruz. Kurtköy Tamir, tüm beyaz eşya markalarına servis hizmeti sanmaktadır. Kurtköy Tamir, servis talebiniz doğrultusunda ekibimiz en kısa sürede sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktadır.

Kurtköy Tamir olarak hizmet verdiğimiz beyaz eşya türleri:

Buzdolabı Tamiri

Bulaşık Makinesi Tamiri

Kurutma Makinesi Tamiri

Ankastre Fırın Tamiri

Ankastre Ocak Tamiri

Çamaşır Makinesi Tamiri

Ankastre Davlumbaz Tamiri

Kombi Tamiri

Klima Tamiri

Bilgisayar Tamiri

Kurtköy Beyaz Eşya Servisi, bölgede en çok tercih edilen teknik servis firmasıdır. Kurtköy Beyaz Eşya Tamiri hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.


Etiketler: